


502 ₴
Світлодіодний світильник CARLA-36 36W 4200К накладний
Cвітильник серії CARLA – це універсальне сучасне рішення для побутового та комерційного освітлення. Ці світильники можуть використовуватися як основне, так і зональне освітлення.
Габаритні розміри: 225х45мм.
Габаритні розміри: 230х20мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга мережі | 100-265 В |
| Температура світла, К | 4200 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22.5 см |
| Висота | 4.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Накладної |