Кошик
113 відгуків
ФЕДСВЕТ - БУДЬ-ЯКІ ЛАМПИ
+380 (50) 320-19-14
+380 (67) 622-52-57
+380 (67) 567-14-28

ВАГИ

Кухонні ваги - дуже необхідна річ в господарстві. Вони є у кожної господині. Щоб складного приготування страви вдалося і ви не помилилися у дозуваннях інгредієнтів, завжди тримайте під рукою кухонні ваги.

Плоскі ваги
Добре підійдуть для зважування овочів, фруктів і т. д. На такі моделі варто звернути увагу тим, хто дотримується дієти, адже з їх допомогою можна легко дізнатися вагу кожної порції. Тільки не забудьте попередньо відняти масу посуду, в якій лежить їжа.
Ваги з чашею
Їх плюс в тому, що туди можна насипати крупи, борошно та інші продукти, не використовуючи при цьому додаткові тарілки. Вони добре підійдуть для приготування випічки або дитячого харчування.
 
Ювелірні ваги
Якщо виникло бажання займатися продажем прикрас, важливо купити ювелірні ваги оптом. Даний апарат показує вагу кілець, браслетів та сережок у грамах, унціях, грейнах та каратах. І хоч найчастіше дорогоцінні метали визначають у грамах, проте каміння прийнято вважати в каратах. Даний прилад дозволить точно визначити вагу ювелірної прикраси і не дасть себе обдурити.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner