
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа галогенна 35W MR16 GU10 220V DISANO
Галогенні лампи найчастіше використовуються в компактних світильники, точкові світильники і світильники з направленим світлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disano |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Кут свічення | 38 град. |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 330 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 мм |
| Діаметр | 51 мм |