

299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Блок живлення DC12 30W 2.5А FTR-30-12 WP герметичний
Даний блок живлення має потужність 30 Вт, розрахований на пасивне охолодження і виконаний у форм-факторі «стік». Вхідна напруга може коливатися від 170Вдо 240 В, а вихідна становить 12 В при силі струму у 2,5 А. Корпус виробу виготовлений з металу, клас захисту – IP67, що дозволяє вважати його герметичним. Блок живлення може використовуватися для організації підсвічування за допомогою світлодіодних стрічок, лінійок та інших пристроїв з низьким вхідним вольтажем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більше | 2.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 222 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 29 мм |