


180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Блок живлення BIOM DC12 60W 5А LED-12-60
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням.
Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри.
Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби.
При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 116 мм |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 35 мм |